Inicio Noticias Ganadores del concurso de Palco de Estrelas según los oyentes

Ganadores del concurso de Palco de Estrelas según los oyentes

0 8879

Resultados definitivos das votacións dos ointes de Palco de Estrelas-Radio Valga 107.9/Radio Neria de Corcubión 107.8/ Radio Roncudo de Corme 106.1/. “XII Edición Mellor Cantante Feminina de Orquestras Galegas 2016″.
1ª GAÑADORAS POR EMPATE CON 19 VOTOS : BEGOÑA GARCÍA (ROYAL DE GALICIA, foto de Rosendo) E TANIA VEIRAS (ABANICO,ACTUALMENTE CO-PRESENTADORA DO PROGRAMA LUAR TVG) .Noraboa ás duas.
2ª SUBCAMPIONA : IRIA RIOLA (SAUDADE) 11 VOTOS.
3ª Con 6 votos : GENMA LAREO (PARIS DE NOIA) E MÓNICA ORDÁS (GRAN PARADA).
4ª Con 4 votos : Natalia Méndez (Panorama) e Irene Iglesias (Olympus)
5ª Con 3 votos : Maria Jesús Fraga (Trébol) e Arantxa Álvarez (Los Satélites).
6ª Con 2 votos : Laura Añón (Chárleston Big Band)e Lourdes Jardón (Nebraska).
Cun voto : Daira Monzón (Panorama),Vivian Gómez (Ritmo Joven),Lidia Pazó (Gran Atlanta),Michel Aranguibel (Costa Oeste),Fátima Pego (Paris),Maria Carmen Chirinos (Los Trovadores),Nakary Palumbi (Aché),Raquel Pallares (Terranova) e Chus Rodríguez (Passarela).

16406887_10212144478150202_3847388563994874791_n

16406792_10212145327411433_7708768046817754265_n

Resultados definitivos das votacións dos ointes de Palco de Estrelas-Radio Valga 107.9/Radio Neria de Corcubión 107.8/ Radio Roncudo de Corme 106.1/. “XII Edición Mellor Cantante Masculino de Orquestras Galegas 2016″
1º GAÑADOR : ANTONIO BARROS (STELARES,e actual en KUBO) 24 VOTOS. NORABOA! (foto Ruben Bernardez)
2º SUBCAMPIÓN : JOSE MANUEL RODRIGUEZ “NOLY” (LOS SATÉLITES) 14 VOTOS
3º ERIC HIDALGO (LOS SATÉLITES) 5 VOTOS.
4º Con 4 votos : J.A. Blas (Paris de Noia) e Jose Manuel Domínguez (Abanico) e Iván Rodríguez (Saudade).
5º Bruno Pla (América) 3 votos.
6º Con 2 votos : Dani Comesaña (Passarela),Lito Garrido (Panorama),David Cazorla (Televisión),Miguel Caldas (La Fórmula),Bruno Fariña (Chárleston),Max Aranguibel (Suavecito),Jorge Ferre (La Fórmula),Alfred Asensio (New York) e Carlos Colmenares (Garibaldi).
Cun voto : Cibrán Santomé (Marbella),Cibrán Insua (Paris de Noia),Puma Rodríguez (Jerusalen),Fran Castellanos (Televisión),Daniel Moreiras (Costa Dorada),David Balboa (La Nueva Phila),Luis Rey (Poceiro),Juan Arce (Breixa Band),Claudio Martín (New York),Roberto Lorenzo (Claxxon),Fernando “El Segoviano” (Olympus),Julman Flores (D´Moda) e Jose Angel Albán (Miramar).

16473458_10212144192623064_7641705138056074011_n

Resultados definitivos das votacións dos ointes de Palco de Estrelas-Radio Valga 107.9/Radio Neria de Corcubión 107.8/ Radio Roncudo de Corme 106.1/. “XII Edición Mellor Orquestra Galega 2016″
1º LOS SATÉLITES, GAÑADORES CON 21 VOTOS (Gañaron nas edicións 2009,2011,2012,2013 e 2014).NORABOA.
2º SUBCAMPIONA : PARIS DE NOIA 8 VOTOS.
3º ABANICO DE RIANXO 6 VOTOS
4º Con 5 votos : Trébol,Passarela,Chárleston Big Band e Saudade.
5º Con 4 votos : Olympus de Negreira e New York.
6º Con 3 votos : Royal de Galicia,Stelares,Los Trovadores e Grupo Ciclón.
7º Con 2 votos : Poceiro Big Band,Jerusalen e Grupo Fama.
8º Cun voto : Alaska,Capitol,Televisión,Cinema,Israel,Grupo América,Galilea,Miramar,La Fórmula e Venezia.

16425953_10212144088180453_7111394606832861687_n